Aktuality

Majte investície v kapse s novou aplikáciou ČP INVEST

ČP INVEST dáva ako jedna z prvých investičných spoločností svojim klientom k dispozícii mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej budú môcť sledovať svoje portfólio prostredníctvom mobilného telefónu. Táto zdarma dostupná služba umožní užívateľom pohodlne sledovať rôzne aspekty súvisiace s podielovými fondmi.

Súčasťou aplikácie je modul pre sledovanie kurzov jednotlivých fondov ČP INVEST a Generali PPF Invest, ktoré spoločnosť ponúka. Modul je doplnený Push notifikáciou v prípade nárastu alebo poklesu hodnoty kurzu fondu cez užívateľom určenú hranicu. Upozornenie je možné nastaviť tiež na denné výkyvy a celú históriu pohybu je možné sledovať na interaktívnom grafe. Druhou dôležitou súčasťou je kanál pre distribúciu infolistov (mesačných súhrnných informácií) k jednotlivým fondom, ktorý užívateľa rýchlo a stručne oboznámi so súčasným dianím na investičnom trhu. Ten je tiež doplnený možnosťou odoberať súhrnné dvojtýždňové komentáre o vývoji kapitálových trhov.

Aplikácia je vyvinutá pre operačný systém mobilných telefónov iPhone a pre operačný systém Android
a aktuálne je dostupná v českej a slovenskej jazykovej mutácii.

Popis jednotlivých funkcií nájdete TU.

Spolu so spustením tejto novej služby štartuje taktiež tipovacia súťaž o cestovateľské zážitky v celkovej hodnote 100 000 Kč.

Hrajte s nami a môžete vyraziť, kam budete chcieť!

Tipujte na www.cpinvest.sk do 3. 6. 2012.