Vami povolené cookies si môžete zablokovať TU.

Moje Investície Online

Nezáleží na tom, kde práve ste alebo koľko je hodín. Služba Moje Investície Online vám umožňuje jednoduchý, rýchly a bezpečný prístup k vášmu majetkovému účtu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vždy keď sa pripojíte na internet.

V pohodlí vášho domova alebo kancelárie teraz môžete:

  • sledovať aktuálny stav a vývoj vašich investícií

  • sledovať aktuálny vývoj kurzov otvorených podielových fondov

  • kontrolovať, či už prebehli zadané transakcie, napr. nákup alebo vyplatenie podielových listov

  • prezrieť si a vytlačiť aktuálny výpis vášho majetkového účtu

Táto služba je zdarma a je vám k dispozícii prostredníctvom webových stránok www.generali-investments.sk - odkaz "Vstup na účet" (hore vpravo).

Prihlásenie na váš majetkový účet

Aby ste mohli službu Moje Investície Online využívať, je potrebné mať so spoločnosťou Generali Investments CEE uzatvorenú zmluvu.

Kliknutím na odkaz VSTUP NA ÚČET a následne "Moje Investície Online" sa vám v novom okne otvorí prihlasovacia stránka, kde vyplníte klientske číslo a heslo pro prístup na osobné webové stránky.

Do kolonky "Klientske číslo" vpíšte NID (náhradný identifikátor), ktorý máte uvedený na Potvrdení o uzatvorení zmluvy.  Heslo  (s rozlíšením malých a veľkých písmen), ktoré ste dostali spolu s Potvrdením o uzatvorení zmluvy.

Kompletná komunikácia medzi vami a klientskym systémom eFolio prebieha šifrovane prostredníctvom protokolu SSL, ktorý zaisťuje vaše súkromie a chráni údaje pred odpočúvaním a sfalšovaním.

Odhlásenie z vášho majetkového účtu

Na odhlásenie z vášho majetkového účtu môžete použiť položku menu Odhlásenie alebo štandardným spôsobom zatvoriť okno prehľadávača.

Podľa nastavenia vášho prehľadávača je možné, že si prehľadávač dočasne pamätá vami zadané prihlasovacie údaje. Pre bezpečné odhlásenie z vášho majetkového účtu odporúčame uzatvoriť všetky aktuálne otvorené okná vášho prehľadávača webových stránok. Zabránite tým možnosti neoprávneného prístupu k Vášmu majetkovému účtu.