Tlačové správy

ČP INVEST predstavuje nový produkt PARTNER Invest

Praha (1. februára 2007) - ČP INVEST investiční společnost, a. s. prichádza na trh s novým životným investičným programom PARTNER Invest, ktorý ponúka pohodlné investovanie do odborne zostaveného štruktúrovaného portfólia. Je určený pre celý investičný život klienta. Pravidelne sám upravuje portfólio do správnych pomerov bezpečných a dynamickejších aktív. Včas znižuje riziko tak, ako sa blíži koniec stanoveného investičného horizontu, a uzamyká dosiahnuté zhodnotenie.

PARTNER Invest sa dá jednoducho preložiť ako chytrá investícia pre život. Ide o produkt pre klientov, ktorí sa nechcú o svoju investíciu príliš starať a čakajú, že dosiahnu zhodnotenie vďaka správe našej spoločnosti v dlhšom období. Ide o produkt, ktorý v štandardnej úprave obsahuje 5 životných fáz, od najrizikovejšej po najmenej rizikové. Investícia v čase prebieha týmito fázami a v rámci danej fázy sa navyše každoročne k 1. 10. upravuje do východiskových pomerov, čím znižuje investičné riziko a napomáha celkovej výške výkonnosti." vysvetľuje generálny riaditeľ ČP INVEST Robert Hlava. PARTNER Invest je však zároveň produktom variabilným a klient si ho môže upraviť. Uspokojí aj náročných investorov, ktorí si môžu parametre svojho investičného programu nadefinovať sami. "Produkt týchto proporcií v našej ponuke chýbal, preto sa snažíme vyjsť v ústrety potrebám našich klientov." dodáva Robert Hlava.

Pre PARTNER Invest si klienti môžu zvoliť dĺžku trvania od 1 roku do 40 rokov, podľa svojich potrieb. Investovať je možné jednorazovo na začiatku (min. 3000 CZK), mimoriadnymi platbami v celom priebehu alebo pravidelne menšími čiastkami (min. 500 CZK). PARTNER Invest umožňuje nielen jednorazový výber zhodnotených finančných prostriedkov, ale taktiež ponúka možnosť pravidelného vyplácania renty, a to buď po stanovený počet mesiacov, alebo v stanovenej výške. Súčasťou sprievodných služieb je taktiež zdarma Online prístup prostredníctvom Internetu.